Dlaczego warto wybrać nas? Nasza oferta

Jesteśmy firmą godną polecenia, która przez wieloletni okres swojej działalności wypracowała sobie ugruntowaną pozycję na rynku i zyskała wielu zadowolonych klientów. Posiadamy wiele istotnych atutów, dzięki którym ludzie chętnie robią u nas zakupy i wracają do nas, gdy po raz kolejny pojawi się potrzeba zakupu fotelika samochodowego dla dzieci. Jeśli poszukują Państwo najlepszych rozwiązań, które gwarantują dzieciom bezpieczne podróżowanie samochodem przy jednoczesnym zachowaniu wysokiego poziomu komfortu to oferta naszej firmy jest idealnie dopasowana do takich potrzeb. Zdobyliśmy wiele nagród oraz pozytywnych recenzji ekspertów i opinii zadowolonych klientów. Stanowią one doskonałą wizytówkę świadczącą o tym, że jesteśmy firmą godną polecenia. Warto przyjrzeć się bliżej atutom, jakie oferujemy naszym klientom.

Szeroki wybór produktów

Oczywiście podstawową zaletą naszej firmy jest bogata oferta, w której każdy klient znajdzie produkty dopasowane do swoich potrzeb. Posiadamy najlepsze foteliki w wielu wersjach, które można swobodnie dopasowywać do konkretnych potrzeb użytkowników. Standardowy podział dostępnych fotelików dotyczy wagi dzieci. Oferujemy więc foteliki dla dzieci o wadze od 0 do 25 kg, a także wersje dla starszych i większych dzieci o masie od 9 do 36 kg. Każdy może więc dopasować fotelik do wieku dziecka z uwzględnieniem faktu, że po paru miesiącach i latach dziecko będzie większe. Na szczęście posiadamy foteliki modułowe, które można dostosowywać do zmieniających się potrzeb bez konieczności kupowania nowych produktów, gdy dziecko urośnie. Oprócz standardowych fotelików, w naszej ofercie mogą Państwo znaleźć foteliki typu RWF. Są to produkty, które montuje się tyłem do kierunku jazdy. W ten sposób dziecko ma zapewniony jeszcze wyższy poziom ochrony przed nagłymi wstrząsami, uderzeniami i innymi niechcianymi skutkami stłuczek, wypadków oraz innych zdarzeń drogowych.

Miły i profesjonalny personel

Kolejnym atutem przemawiającym za wyborem naszej firmy jest nasz personel. Zatrudniamy pracowników, którzy mogą pochwalić się wieloletnim doświadczeniem. Warto dodać, że stale inwestujemy w rozwój naszej wiedzy i kwalifikacji, więc jesteśmy w stanie odpowiedzieć na wszystkie pytania dotyczące standardowych oraz najnowszych modeli fotelików dostępnych w naszej ofercie. Każdy klient może liczyć na fachową pomoc w wyborze odpowiedniego produktu oraz na odpowiedź na wszystkie pytania i wątpliwości.

Atrakcyjne ceny i oferty specjalne

W sprzedaży dostępne są wyłącznie markowe foteliki charakteryzujące się wysokim poziomem komfortu i bezpieczeństwa zapewnianego najmłodszym pasażerom pojazdu. Pomimo najwyższej jakości, ceny takich produktów nie są wygórowane. Dodatkowo często proponujemy naszym klientom interesujące oferty specjalne i ciekawe promocje, dzięki którym najlepsze dostępne foteliki są jeszcze tańsze. Warto więc regularnie sprawdzać naszą ofertę, aby zapoznać się z interesującymi promocjami i nowościami rynkowymi. Istotnym atutem naszej firmy jest obsługa klientów z całej Polski oraz błyskawiczna wysyłka zamówionych towarów.