Zabawki magnetyczne Supermag pomagają dzieciom rozwinąć umiejętności koordynacyjne, zwiększyć ich umiejętności motoryczne i nauczyć się różnych umiejętności rozwiązywania problemów.

Dzięki Supermag dzieci mogą zrozumieć naukę i pola magnetyczne, jak zwiększać i zmniejszać siły magnetyczne, wykorzystywać łożyska kulkowe do tworzenia ruchu o niskim współczynniku tarcia i łączyć ruch obrotowy z siłami magnetycznymi.

Supermag to wyjątkowa zabawka, która rośnie wraz z dzieckiem. Młodsze umysły naukowe zaczną tworzyć proste dwuwymiarowe kształty i wzory, a wraz z ich rozwojem system zachęca i pozwala im budować bardziej złożone trójwymiarowe struktury.

Może to pomóc przemycić lekcję geometrii do czasu zabawy, podczas gdy dziecko próbuje tworzyć różne kształty, takie jak piramidy i prostokątne pryzmaty!  Może pomóc stworzyć małego inżyniera w domu, ponieważ dzieci mają za zadanie zbudować jak najwyższą konstrukcję, jak stabilną mogą ją zbudować i w jaki sposób.

Nauka podczas zabawy z magnetycznym systemem konstrukcyjnym Supermag sprawi, że proces uczenia się będzie o wiele przyjemniejszy.

Supermag, jako zabawka STEM, pomaga dzieciom zdobywać wiedzę z zakresu geometrii, rozpoznawania kolorów i kształtów, umiejętności projektowania i rozumowania przestrzennego 3D.

Czy dzieci powinny być wolne od ekranu?

Tak! Warto, by dziecko w dzisiejszych czasach spędzało mniej czasu przy ekranie. Pomaga to dzieciom na nowo odkryć, czym jest prawdziwa zabawa.

Według lekarza i badacza dr Stuarta Browna, założyciela National Institute for Play i autora książki Play, prawdziwa zabawa to głęboki biologiczny proces mózgowy, który zachodzi w prawdziwym trójwymiarowym życiu, a nie w życiu wirtualnym.

Zabawki Supermag w pełni pozwalają dzieciom na świetną zabawę i naukę, bez użycia ekranu!

Wybór bezpiecznej i wysokiej jakości zabawki jest kluczowym czynnikiem w rozwoju dziecka. 

Firma Supermag zawsze zwracała uwagę na zapewnienie tych wymagań, dążąc do zaspokojenia oczekiwań klientów w zakresie zaufania i niezawodności swoich produktów.

Inwestycje w badania, technologię i kontrolę jakości zagwarantowały wysoki poziom wydajności w procesach produkcyjnych, które zapewniają, dla każdej produkowanej przez nas zabawki, wartość dodaną dla naszych klientów.

Wszystkie zabawki Supermag zostały poddane rygorystycznym procedurom testowym, które potwierdzają ich bezpieczeństwo, zgodnie z odpowiednimi normami międzynarodowymi. Materiały, z których korzystamy, są starannie dobierane i stale poddawane przeglądom; są to tworzywa sztuczne dopuszczone do kontaktu z żywnością i nietoksyczne materiały, NIE ZAWIERAJĄCE MAŁYCH CZĘŚCI MAGNETYCZNYCH, które mogłyby zostać połknięte lub wdychane przez dzieci. Wszystkie są zgodne z są w pełni zgodne z normami ASTM F963 i CPSIA, a także dyrektywą UE 2009/48/WE, EN71 i REACH.

Zapraszamy do rozpoczęcia wspaniałej zabawy z produktami Supermag!

Dostępne kategorie:

Linie produktowe

Supermag Projects Multicolor i Technicolor:

Supermag Weels i Glow:

Supermag Classic i Tags:

Supermag Kliky:

Supermag Edukacja: