Firmie Plastwood Italia, właścicielowi marki Supermag, od ponad 25 lat przyświeca idea projektowania i produkcji zabawek magnetycznych, napędzanych entuzjazmem, kreatywnością, nowoczesną technologią i reagowaniem na wymagania dzieci, ich rodziców oraz klientów.

Nieustannie tworzy nowe, inteligentne, sprytne i awangardowe zabawki, które są w stanie zaspokoić dziecięce pragnienia zabawy. Co ważne, są one całkowicie WYPRODUKOWANE W EUROPIE, WE WŁOSZECH.

Od momentu powstania firma koncentruje swoją uwagę na badaniach i rozwoju unikalnych i innowacyjnych zabawek, które mogą stymulować kreatywność i wyobraźnię dzieci w zabawny i bezpieczny sposób, zachęcając do rozwoju umiejętności i socjalizacji.

Wszystko to odbywa się poprzez uważne badanie potrzeb rynku i ciągłe monitorowanie zmian w zainteresowaniach dzieci z jednej strony, a staranny dobór surowców i zaawansowany technologicznie proces produkcji z drugiej strony.

Możemy łatwo pogrupować te cechy w bardzo unikalne i proste słowo, które w rzeczywistości reprezentuje nas lepiej niż cokolwiek innego: SUPERMAG!